Grand Hotel AitaPranë plazhit të tij privat, Grand Hotel Aita ndodhet në qetësi në Radhime, 10 km nga Vlora. Me Wi-Fi falas dhe parkim falas, ai ofron një restorant dhe dhoma me orendi moderne. Të gjitha dhomat ofrojnë pamje nga deti, ajer te kondicionuar dhe TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore.

Çdo njësi ka një banjë private me dush dhe tharëse flokësh. Ekziston gjithashtu një restorant piceri, një bar i brendshëm dhe bar i jashtëm që shërben një gamë të gjerë pijesh freskuese.
Po kështu, mysafirët mund të shijojnë turne me guidë të organizuara nga hoteli. Dyqan ushqimesh dyqan i afërt është 4 km larg. Porti i trageteve të Vlorës është në një distancë prej 10 km. Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës është 160 km nga Aita Grand Hotel.

5000+ Klientë të lumturDHOMAT TONA

Akomodimi

Dhomë dyshe me pamje nga deti
Shiko Detajet
Dhomë luksoze dyshe me pamje nga deti
Shiko Detajet
Dhomë treshe superiore me pamje anësore nga deti
Shiko Detajet
Dhomë treshe Deluxe me pamje nga deti
Shiko Detajet
Dhomë Katërshe
Shiko Detajet
FACILITETET

cfarë Ne ofrojmë për klientët tanë

Parkim Privat

Bar

Plazh Privat

Bregdet

Restorant

Shërbimi në dhomë

Ne jemi gjithmonë këtu për t'ju shërbyer.

Restoranti Yne

Mirë se vini në restorantin e Grand Hotel Aita, ku përsosja e kuzhinës takohet me një ambient të ngrohtë dhe miqësor ndaj familjes. I vendosur brenda kufijve luksoz të Grand Hotel Aita, restoranti ynë ofron një përvojë të larmishme dhe të lezetshme ngrënieje që u përshtatet të gjitha shijeve.


Pasta


Ushqim Deti


Produkte Mishi


DËSHMITË

Çfarë thonë të ftuarit tanë